voor inwoners, met gemeenten

Uit elke gemeenteraad zijn twee gemeenteraadsleden ambassadeur voor de regionale samenwerking. Zij signaleren wat loopt en niet, attenderen de eigen raad en elkaar op (actuele) regiozaken en zijn sparringpartner voor bestuurders.

Vlnr: (inzet) Laura van Dalen, Bert Zeeman, (1e rij) Christien Dobber, (2e rij) Margot Leeuwin, Karin Rienstra, Ineke Breet, Alette Zandbergen, Frits Vogel, (3e rij) Mark Marshall, (4e rij) Jos de Lange, Sorrel Hidding, Bianca Verwey, Sean Bogaers en Eric Hurink

NaamE-mailadres
Blaricum: Christien Dobber-Spruijt (VVD)c.dobber@blaricum.nl
Blaricum: Ineke Breet-Roestenburg (DBP)i.breet@blaricum.nl
Gooise Meren: Jos de Lange (CDA)j.delange@raadgooisemeren.nl
Gooise Meren: Mark Marshall (VVD)m.marshall@raadgooisemeren.nl
Hilversum: Frits Vogel (VVD)fritsvogel@vvdhilversum.nl
Hilversum: Bianca Verwey (SP)bluebear@live.nl
Huizen: Margot Leeuwin (PvdA)m.leeuwin.pvda@huizen.nl
Huizen: Karin Rienstra (Groen Links)karin.rienstra@gmail.com
Laren: Eric Hurink (Larens Behoud)e.hurink@laren.nl
Laren: Sean Bogaers (Larens Behoud)s.bogaers@laren.nl
Wijdemeren: Alette Zandbergen (De Lokale Partij)alette.zandbergen@gmail.com
Wijdemeren: Sorrel Hidding-Davey (VVD)sorreld@hotmail.com
Weesp: Laura van Dalen (VVD)lvandalen.gemeenteraad@weesp.nl
Weesp: Bert Zeeman (D66)lzeeman.gemeenteraad@weesp.nl

Voor de nieuwe zittingsperiode 2018-2022 is op 7 december 2017 door de regioambassadeurs een ontwerp raadsvoorstel voorbereid waarin de nieuwe raden wordt aanbevolen om zo snel mogelijk na de installatie twee nieuwe regioambassadeurs uit iedere raad aan te wijzen.

Contact

Jaap Jan Bakker
Secretaris

(035) 692 64 21
(06) 52 57 80 64
j.bakker@regiogv.nl