voor inwoners, met gemeenten

Uit elke gemeenteraad zijn twee gemeenteraadsleden ambassadeur voor de regionale samenwerking. Zij signaleren wat loopt en niet, attenderen de eigen raad en elkaar op (actuele) regiozaken en zijn sparringpartner voor bestuurders.

NaamE-mailadres
Blaricum: Christien Dobber-Spruijt (VVD)c.dobber@blaricum.nl
Blaricum: Ramona Beemsterboer (Hart voor Blaricum)ramona.beemsterboer@gmail.com
Gooise Meren: Jos de Lange (CDA)j.delange@raadgooisemeren.nl
Gooise Meren: Mark Marshall (VVD)m.marshall@raadgooisemeren.nl
Hilversum: Frits Vogel (VVD)fritsvogel@vvdhilversum.nl
Huizen: Margot Leeuwin (PvdA)m.leeuwin.pvda@huizen.nl
Huizen: Karin Rienstra (Groen Links)karin.rienstra@gmail.com
Laren: Eric Hurink (Larens Behoud)e.hurink@laren.nl
Wijdemeren: Alette Zandbergen (De Lokale Partij)alette.zandbergen@gmail.com
Wijdemeren: Sorrel Hidding-Davey (VVD)sorreld@hotmail.com